Automatyczna owijarka ramieniowa Cyklop CTA 1400

Automatyczna owijarka ramieniowa Cyklop CTA 1400

Owijarka Cyklop CTA 1400 to w pełni automatyczna owijarka ramieniowa z zaawansowanymi możliwościami programowania, wyposażona w system „power eco-stretch” do wstępnego rozciągania folii o dodatkowe 400% czyli wstępny rozciąg folii między wałkami owijarki). Mechaniczny i regulowany stopniowo pre-stretch gwarantuje stałe i bardzo niskie zużycie folii, nawet 80% mniej w porównaniu ze standardowymi owijarkami. Możliwości programowania owijarki pozwalają dopasować sposób owijania do każdej nawet najbardziej wymagającej palety. Owijarka ma 3 programy ustawione fabrycznie i możliwość zapamiętania 9 programów pod konkretne potrzeby i wymagania. Wszystkie funkcje i ustawienia, są czytelne i łatwe do wprowadzenia. Graficzny system pokazywania błędów pozwala zlokalizować zakłócenie i szybko je usunąć. Ogromną zaletą maszyny jest możliwość zainstalowania jej praktycznie nad każdą linią. Waga palet zależna tylko od wytrzymałości transportera w linii. Ilość owinięć dolnych i górnych wynosi od 1 do 9, ustawiane niezależnie. Owijarka jest wyposażona standardowo w program wodoszczelny, znacznie częściej nazywany przez klientów programem antykradzieżowym. Można przed owijarką umieścić maszynę do nakładania kapturów. Maszyna może liczyć owinięte palety od ostatniego resetu, możemy też na pulpicie monitorować przybliżone zużycie folii i koszty pakowania.

Dodatkowe informacje i zamówienia: kontakt@di-zet.pl lub 501 685 074


Folder owijarka automatyczna Cyklop CTT 1000


Dyspenser folii nakrywkowej Cyklop CTFP

Cyklop CTFP to w pełni automatyczny dozownik/dyspenser górnych arkuszy foliowych nakładanych na towar na palecie. Dozownik górnych arkuszy CTFP jest zwykle umieszczany na w pełni automatycznej linii pakującej w połączeniu z owijarką paletową, aby chronić ładunek na górze przed wodą, kurzem i innymi zabrudzeniami.

Maszyna wykonana jest z aluminium.

  • Grubość folii 15-35µ
  • Folia o szerokości 1300, 1600 lub 1800 mm i długości do 2000 mm
  • Obsługuje do 85 palet na godzinę
  • Wymagane ciśnienie powietrza 6 Bar

Systemy pakowania DI-ZET

Firma DI-ZET od 30 lat oferuje maszyny i urządzenia pakowania końcowego na polskim rynku. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Oferujemy następujące produkty:

Owijarka automatyczna. Systemy Pakowania DI-ZET. Maszyny pakujące, linie automatyczne, urządzenia i materiały do pakowania